HALI BİLGİSİ

NEDEN RANA HALI

1 - Rana Halı'da Birbirinden Göz Alıcı Yüzlerce Farklı Tasarım Var!

Hayallerinizdeki halıyı daha fazla aramayın diye Rana Halı'nın Türkiye'nin önde gelen isimlerinden oluşturduğu tasarımcı kadrosu geceli-gündüzlü çalışıyor, üretilen yepyeni tasarımlarla seçenekleriniz her geçen gün genişliyor. Sadece desen veya renk değil, halıda yepyeni tekniklerin geliştirildiği, halının geleceğinin tasarlandığı Rana Halı'da her tarza, her zevke, her eve uygun bir halı mutlaka var


2 - Rana Halı, Her Zaman İlklere İmza Atıyor!

Kurulduğu günden bugüne ilklere imza atan, özellikle kullanıcıların sağlığı ve halıların sağlamlığı adına çok büyük Ar-Ge yatırımları gerçekleştiriyor.

Bambu ipliğinden halı imalatı projesiyle AR-GE ve İnovasyon ödülü alan Rana Halı bu tekniğin tartışmasız öncüsü. Rana Halı özellikle çocuk halılarında bu ipliği özenle kullanıyor, bambu lifleri ipliğe dönüştürülürken, bambunun doğasındaki saflığı kaybetmemeye dikkat ediliyor.


3 - Rana Halı, Kaymaz Taban Özelliği Sunuyor!

Rana Halılarda sıkça kullanılan kaymaz taban özelliği; halının arka yüzeyinde özel bir doku yaratarak, halının yer ile ilişkisinin sağlamlaştırılmasıdır. Halınız özenle seçtiğiniz noktadan kıpırdamasın diye geliştirilen kaymaz tabanlı halılar; özellikle çocuk odaları, mutfak ve banyolarda güvenli bir alan oluşturur.